CRC 3-36

Kısa süreli korozyon önleyici. Kapalı ortamda 6 aya kadar koruma sağlar.

Su tutmaz ve yağlayıcı özelliklerine sahip çok amaçlı korozyon önleyici. Su ve oksijene karşı ince, neredeyse görünmez ve uzun süreli bir koruyucu film oluşturur. Ürünün en küçük gözenek ve çatlaklara da etki etmesini sağlayan istisnai nüfuz etme özellikleri. CRC 3-36, iç ortamda depolanan metal parçaları, daha kısa bir süreliğine korozyona karşı korur.

CRC SP 400

Açık uzun vaadeli korozyon önleyici

2 yıla kadar Açık koruma. Balmumlu korozyon koruyucu. Uzun süre dış ortam şartlarında etkili bir korozyon koruma sağlar. Mum formundaki koruyucu film gevrekleşmez ve nem ve tuzlu su gibi ağır korozif koşullara karşı koruma temin eder.

CRC Galva Shine

Sıcak galvanizli parçalar için rötuş boyası

Olağanüstü parlak koruyucu kaplama. İş parçasına, yeni sıcak galvanizlenmiş bir parça görünümü verir. Film son derece dayanıklıdır ve zaman içinde parlaklığını korur. Yeni galvanizlenmiş parçaların rötuşlanması için ideal boya. Boya, aynı zamanda parçalara yeni bir çinko görünümü kazandırmak için de kullanılabilir.

CRC Zink

Hasarlı galvanizli parçalar için dahi katodik koruma sağlar

Metal yüzeylere mükemmel yapışma özelliğine sahip çinko bazlı kaplama. Yüksek çinko içeriği korozif ortamda feda edilir ve böylece korozyana maruz kalan metallerde galvaniz koruma sağlanmış olur. Kuru kaplama maksimum çinko miktarı içerir (saflık %98). Kaplama çizildiği takdirde kendi kendini onarma özelliği sağlar. Kuru kaplama mattır ve boyanacak yüzeylerde mükemmel bir yüzey sağlar.

CRC Rust Converter

Pası süratle sert, koruyucu bir yüzeye dönüştürür.

Pas tabakasını, dayanıklı bir kaplamaya dönüştürür. Korozyona karşı sağlam bir bariyer oluşturur. Nihai siyah kaplama, değerli çelik yapı için doğal bir koruma sağlar. Kullanımı kolay ve kullanıma hazırdır. Sonrasında boyama gerektirmez. Normal bir boya fırçası ile uygulanabilir. Anında sonuç verir; 5 dakika içinde görülür (koşullara bağlı olarak). Su bazlı ürün. Çinko pigmentleri içerir. Üzerine CRC Galvacolor gibi estetik bir son kat boya kaplanabilir.