Yağlı Ortamlar İçin

En İyi Performans

Güvenlik:

Kaygan yağlı parçalar, el yorgunluğunu ve kas iskelet sistemi bozukluğu hastalıklarının başlama riskini arttırır. HyFlex® 11-925 aşınmaya dayanıklı, yağlı veya ıslak parçaların tutuşunu kolaylıkla sağlayan kaplama teknolojisiyle bu riskleri minimize eder. ¾ daldırma geometrisini, yağ tutmazlığı ve yağlı nesneleri kavramayı son derece hünerli hale getirir.

Sağlık:

Eldivenin içine yağ penetrasyonunu engelleyerek oluşabilecek tahriş ve cilt hastalıklarını engeller. ¾ daldırmalı kaplama yapısıyla gerekli önlemi almanızı sağlar.

Verimlilik:

Eldiven yağı emdikçe eldivenlerin parmak uçları gevşeyerek ağırlaşır, dokunma hissi hissini azaltarak iş veriminizi olumsuz yönde etkiler. Yağlı parçaların düşme ve hasar görme riskini arttırır. HyFlex® 11-925 yağ tutmayan ve geçirmeyen kaplaması sayesinde bu riski minimize eder.

Kalite:

Çalışanlar yağlı parçaları iyi kavrayamaz ve tutamazlarsa, çalışılan parçalar üzerinde hasara yol açabilirler. Bu da maliyetli hasarlara ve ürün hatalarına neden olabilir. Eldiven üzerinde bulunan özel kaplama sayesinde kavrama ve tutma yeteneğini en üst seviyede gerçekleştirir.

Konfor:

Özel nefes alabilir terletmeyen ultra hafif astar yapısıyla yüksek konfor seviyesi sağlar. Bu ürüne muadil olarak sunulan en yakın rakip üründen %27 daha ince (Avuç içi kalınlığı 0,8 mm) ve %33 daha hafiftir. (Toplam ağırlığı 20 gr)

UYGULAMA ALANLARI:

Rulman Değişimleri (HSS-LSS, Generatör A-B) | Tork Çalışmaları | Düzensiz Bakım Çalışmaları | Endoscopic Inspection | Blade Inspection